Wibrator od A do Z: Definitywny poradnik (5 685 słów)

Czym jest wibrator?

Kiedy większość ludzi, nieużywających tej zabawki, słyszy słowo wibrator, pierwszą rzeczą, którą sobie wyobrażają, jest kawałek plastiku, który głośno brzęczy i wibruje. Nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele jest rodzajów wibratorów i ile przyjemności mogą dać.

Wibratory mają obecnie szeroki wachlarz kształtów, rozmiarów i funkcji.

Kontynuuj czytanie...

Jak wybrać bieliznę do łóżka? Poznaj 5 seksownych propozycji

Na co dzień bieliznę nosimy pod ubraniem i nie jest widoczna dla niczyich oczu, dlatego też nie zawsze zwracamy zbyt wiele uwagi na jej rodzaj.

Są jednak sytuacje, gdy to właśnie ten element garderoby wysuwa się na pierwszy plan – seksowna erotyczna bielizna zdecydowanie się wyróżnia, działa na zmysły i jest doskonałym sposobem na podkręcenie temperatury w sypialni.

Kontynuuj czytanie...

7 rzeczy, których nie wolno wymagać od swojego partnera

Wiele kobiet będących w związkach uważa, że ma niezaprzeczalne prawo stawiać swojemu partnerowi niewyobrażalne wymagania, które on powinien spełniać, aby czuła się szczęśliwa.

Owszem, każda z nas ma pewien zestaw rzeczy, które są dla niej niezbędne, aby związek był udany i satysfakcjonujący.

Jednak rozsądna kobieta wie, że niektórych rzeczy lepiej nie żądać, bo przyniosą więcej szkody niż pożytku. Jesteście ciekawe, o co chodzi? Może same popełniacie takie błędy?

Kontynuuj czytanie...

Wibrator: 205 pytań i odpowiedzi ( 6 189 słów)

Podstawowe informacje:

Jak wygląda wibrator?

Wibratory mogą przybrać różne kształty, najpopularniejsze są oczywiście te o kształcie penisa, ale spotykane są również tak zwane "króliczki" oraz jajka.

Czy wibrator jest bezpieczny?

Używanie wibratorów zgodnie z ich przeznaczeniem jest w 100% bezpieczne. Każdy producent musi bowiem spełnić szereg wymagań, aby produkt pojawił się na rynku.

Kontynuuj czytanie...

Kulki gejszy – 7 powodów, dlaczego powinnaś je mieć

Spośród wszystkich gadżetów erotycznych największą popularnością w ostatnim czasie wcale nie cieszą się wibratory czy inne zaawansowane zabawki, ale kulki waginalne, nazywane również kulkami gejszy. Skąd taka ich popularność i dlaczego powinnaś mieć je zawsze pod ręką?

Choć kulki gejszy są dziś prawdziwym odkryciem i hitem sprzedażowym w sklepach z akcesoriami erotycznymi, w rzeczywistości nie są wymysłem naszych czasów i producentów seksualnych gadżetów.

Kontynuuj czytanie...