Menu

Zabawki erotyczne -jak zachęcić partnera/partnerkę do ich używania?

Zabawki erotyczne często wywołują wiele kontrowersji i nieporozumień między partnerami.

Znajdziesz tu najczęstsze wątpliwości partnerów związane z tym tematem i dowiesz się, jak rozmawiać ze swoim partnerem, by znaleźć kompromis.

Przeczytasz też, jak zachęcić do ich używania i jakich argumentów użyć, aby twój partner nie obawiał się gadżetów erotycznych i nie uważał ich za zagrożenie.

zabawki erotyczne dla par

Rozdział 2

Jak zachęcić mężczyznę do zabawek erotycznych?

Rozpoczęcie przygody z zabawkami erotycznymi dla jednych może być zupełnie naturalne i nie wzbudzać większych emocji, ale inni mogą poczuć się niekomfortowo w nowej sytuacji.

Jeśli jesteś kobietą i chciałabyś zachęcić swojego partnera do używania zabawek erotycznych, znajdziesz tutaj kilka pomysłów, jak się do tego zabrać.

Przede wszystkich podejdź do tego dyplomatycznie i wykaż się cierpliwością.

Niezbyt dobrym pomysłem jest wyciągnięcie podczas seksu wibratora czy dildo i “przedstawienie” go partnerowi. To może odnieść skutek przeciwny do oczekiwanego i twój mężczyzna może całkiem się zniechęcić lub wręcz poczuć dotknięty.

Najlepiej porozmawiaj wcześniej ze swoim partnerem, powiedz, że bardzo chciałabyś spróbować takiego rodzaju igraszek.

Jeśli będzie niechętny, wytłumacz mu spokojnie, że wibrator czy dildo nie ma za zadanie go zastąpić, a jedynie podkręcić temperaturę w waszej sypialni.

Jeśli już kupiłeś zabawkę, możesz próbować powiedzieć o niej partnerowi podczas gry wstępnej. Podnieconego partnera łatwiej będzie przekonać do twojego pomysłu.

Zrób to jednak taktownie, wyciągnięcie w najmniej oczekiwanym momencie wielkiego fallicznego dildo na pewno nie będzie dobrym pomysłem. Zacznij od czegoś mniejszego i jak najmniej kojarzącego się z wyglądem penisa.

Kiedy twój mężczyzna zobaczy, że przy pomocy zabawki może dać ci jeszcze większą rozkosz niż zwykle, najprawdopodobniej nie będzie miał nic przeciwko włączenia jej do waszych igraszek.

Rozdział 0

Jak zachęcić kobietę do zabawek erotycznych?

Czasami sytuacja jest odwrotna i to mężczyzna proponuje zakup zabawki erotycznej, a kobieta ma wątpliwości.

Jak ją przekonać, że to dobry pomysł?

Bądź zmysłowy. Jeszcze zanim rozpoczniecie przygodę z zabawkami, postaraj się pieścić ją w inny sposób, niż do tej pory. Daj jej odczuć magię dotyku twoich rąk i palców. Zacznij od relaksującego masażu, zmysłowej gry wstępnej, zamiast przechodzić od razu do rzeczy.

Podejdź do tego z humorem. Nie zachowuj śmiertelnej powagi, szczypta humoru pomoże wam oswoić się z nową sytuacją. Seks ma być dobrą zabawą, a nie poważnym zadaniem do wykonania, dlatego podejdźcie do tego na luzie.

Idźcie na wspólne zakupy. I niekoniecznie muszą to być zakupy w sklepie stacjonarnym. Jest wiele butików prowadzących sprzedaż gadżetów erotycznych online. Wybór jest naprawdę spory.

Możecie przeglądać razem strony, stopniowo poznawać ich asortyment, a efekcie wybrać to, co najbardziej wam się podoba.

Jeśli twoja partnerka ma obawy w stosunku do zabawek erotycznych, bądź cierpliwy, nie naciskaj. Jako pierwszy gadżet nie wybieraj też dużych rozmiarów wibratora, czy dildo w naturalistycznej formie.

Zaproponuj coś niewielkiego, o ładnym, ciekawym wyglądzie, co nie kojarzy się ewidentnie z penisem. Na rynku jest tak duży wybór gadżetów, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

Jeśli kobieta jest nieśmiała, dobrym pomysłem jest po prostu podarować jej zabawkę, a nie namawiać do wspólnego używania. Być może jej ciekawość zwycięża i wypróbuje ją. Stąd już tylko niewielki krok do wspólnych zabaw.

Pamiętaj, że decyzja o używaniu zabawek erotycznych należy do każdego człowieka. Są osoby, które absolutnie nie chcą mieć z nimi nic do czynienia. Uszanuj ten wybór.

Czytaj dalej:

1. Seksualność mężczyzn

2. Seksualność kobiet

3. Masturbacja

4. Dla kogo są zabawki erotyczne?

5. Mężczyźni, a zabawki erotyczne

6. Jak zachęcić partnera/partnerkę do zabawek erotycznych?

 7. Korzyści z używania zabawek erotycznych

8. Mity związane z zabawkami erotycznymi

9. Rodzaje zabawek erotycznych

10. Wibratory – co warto wiedzieć

11. Rodzaje wibratorów

12. Jaki wibrator wybrać?

13. Dildo

14. Zabawki analne

15. Zabawki dla mężczyzn

16. Zabawki dla koneserów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.