Korki, kulki, zatyczki analne – co musisz wiedzieć

Gadżety analne, tak samo jak pozostałe można kupić w wielu wariantach. Jeśli interesuje cię taki sposób stymulacji, pamiętaj, aby zaopatrzyć w zabawki specjalnie przeznaczone do stymulacji okolic odbytu.

Są one specjalnie zaprojektowane, posiadają szeroką podstawę, która chroni przed za dalekim wsunięciem zabawki lub utknięciem jej w odbycie.

Jeśli posiadasz tradycyjne dildo, nie używaj go do penetracji odbytu. Może się to skończyć bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami.  S

Stosuj gadżety erotyczne zawsze zgodnie z instrukcją.Nie lekcewaz zasad bezpieczeństwa, używaj tylko przeznaczonych do takiej stymulacji gadżetów. 

Będziesz mógł cieszyć się przyjemnością bez obaw o przykre konsekwencje zdrowotne.To bardzo ważne!

Zatyczki analne

Są to zabawki zaprojektowane po to, by umieszczać je w odbycie. Nie wykonuje się nimi żadnych ruchów, tylko pozostają na miejscu.

Mają stożkowaty kształt o zaokrąglonych krawędziach. Na dole zwężają się i kończą szeroką podstawą, o jakiej wspominałam przed chwilą.

Po umieszczeniu w odbycie mięśnie zwieracza zaciskają się na wąskiej części zabawki, dlatego pozostaje ona cały czas w odpowiednim miejscu

Występują w różnych rozmiarach, ale wszystkie mają podobny kształt. .Dzięki nim mięśnie odbytu relaksują się, pobudzają także prostatę.

Wiele kobiet lubi używać zatyczek podczas stosunku, gdyż dają poczucie wypełnienia.

Dildo analne

Stworzone z myślą o penetracji odbytu, czyli w przeciwieństwie do zatyczek, można nim wykonywać ruchy do wewnątrz i na zewnątrz. 

Występuje w różnych rozmiarach. Jest bardzo smukłe i gładkie lub bardziej realistyczne.

Jak wszystkie analne zabawki zakończone jest szeroką podstawą.

Kulki analne

Jest to gadżet składający się z kilku połączonych ze sobą kulek, na końcu posiadający uchwyt. Kulki przeważnie są różnej wielkości.

Stymulacja tym gadżetem polega na powolnym  wkładaniu kulek do odbytu i szybkim ich wyciąganiu, przeważnie podczas orgazmu, by zwiększyć doznania.

Są wykonane z gumy, plastiku lub silikonu, ich wielkość można dopasować do swoich upodobań. Nie należy używać kulek połączonych bawełnianym sznureczkiem, ponieważ mogą się w nim rozwijać bakterie.

Wibratory analne

Przeważnie mają kształt zatyczek analnych, prędkość wibracji można regulować.

Stworzone dla osób, którym zależy na bardziej energicznym pobudzaniu okolic analnych. Dają uczucie wypełnienia i pobudzają za pomocą wibracji.

Nadmuchiwane gadżety

Występują w różnych kształtach. Służą do tego, aby móc zwiększać ich objętość w  trakcie zabaw seksualnych.

Często są używane przez kobiety podczas stosunku, aby partner miał wrażenie “ciasności” w waginie.

Do każdej dołączona jest mała pompka, którą można regulować objętość zabawki.

Wybór zabawki analnej

Tak samo, jak w przypadku innych gadżetów, liczą się twoje upodobania.

Wolisz energiczną stymulację, a może do osiągnięcia przyjemności wystarczy ci niewielka zatyczka analna?

Zastanów się, jaka wielkość cię satysfakcjonuje. Na początku zacznij raczej od mniejszych gadżetów, potem możesz przejść do coraz większych.

Pamiętaj, aby każda zabawka, jaką masz zamiar używać do stymulacji odbytu, posiadała szeroką podstawę. Jest to bardzo ważne.

Niezbędne jest też prawidłowe zachowanie higieny, nie kupuj więc gadżetów, które ciężko się myje lub są wykonane z podejrzanych materiałów.

Dodaj komentarz

avatar