Menu

Korzyści z używania zabawek erotycznych

Jak wspomniałam wcześniej, niektórzy porównują używanie zabawek seksualnych do jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów, kiedy jesteś przyzwyczajony do jazdy ze skrzynią manualną.

Osiągasz ten sam cel, ale możesz włożyć w to mniej wysiłku i masz z tego więcej przyjemności.

Omówię teraz główne powody, dla których warto wprowadzić gadżety erotyczne do swojej sypialni.

Czytaj dalej:

1. Seksualność mężczyzn

2. Seksualność kobiet

3. Masturbacja

4. Dla kogo są zabawki erotyczne?

5. Mężczyźni, a zabawki erotyczne

6. Jak zachęcić partnera/partnerkę do zabawek erotycznych?

 7. Korzyści z używania zabawek erotycznych

8. Mity związane z zabawkami erotycznymi

9. Rodzaje zabawek erotycznych

10. Wibratory – co warto wiedzieć

11. Rodzaje wibratorów

12. Jaki wibrator wybrać?

13. Dildo

14. Zabawki analne

15. Zabawki dla mężczyzn

16. Zabawki dla koneserów

 

 

Rozdział 5

Sprawiają, że niektóre rzeczy stają się łatwiejsze

Kobietom łatwiej jest osiągnąć orgazm, łatwiej jest stymulować łechtaczkę i punkt G. Mężczyźni mogą przedłużyć erekcję i pobudzać prostatę.

Można wymienić jeszcze sporo rzeczy, które stają się łatwiejsze za sprawą gadżetów. Pozwalają zrelaksować się podczas seksu i nie obawiać o “wynik”.

Rozdział 0

Przełamują rutynę w łóżku

Gadżety erotyczne mogą dać ci dokładnie takie doznania, jakich oczekujesz, a których czasami nie są w stanie dać ci język lub palce. Pozwolą ci w pełni zaspokoić się podczas masturbacji w  taki sposób, jaki ci odpowiada, a do seksu z partnerem dodają pikanterii.

Łatwo popaść w schematy i za każdym razem uprawiać seks w taki sam sposób. Nie ma w tym nic złego, jednak włączenie do igraszek zabawek seksualnych może pozwolić na nowo rozpalić zmysły obu kochanków.

Rozdział 0

Dają pewność siebie w seksie

Zabawki erotyczne pozwalają nauczyć się sporo o twoich potrzebach, o twoim ciele i jego zmysłowości. Taka wiedza daje pewność siebie.

Mimo, że w dzisiejszych czasach o seksie mówi się dużo i często, są to głównie frazesy lub powszechnie utarte mity.

Sporo osób wie niewiele o swojej seksualności i mechanizmach, jakie nią rządzą i mimo, że przecież wszyscy “to” robią, to czasami podchodzą do seksu bezrefleksyjnie.

Używanie zabawek erotycznych pozwala dowiedzieć się o sobie dużo więcej od tego, co możesz przeczytać na forach internetowych czy w pseudoporadnikach.

Rozdział 0

Podkręcają temperaturę w sypialni

Wbrew obiegowej opinii, zabawki erotyczne wcale nie są stworzone dla singielek, które zastępują nimi mężczyznę. Jest wiele par, które włączyły je do swojego życia seksualnego i czują się z tym bardzo dobrze.

Przede wszystkim za pomocą zabawek erotycznych możecie sprawić sobie przyjemność, która bez ich użycia byłaby po prostu niewykonalna.

Trudno stymulować w odpowiedni sposób łechtaczkę podczas stosunku, a wibrator to potrafi. Ciężko zastąpić czymś zatyczkę analną, jeśli ktoś lubi tego typu stymulację.

Sporo par twierdzi, że od momentu wprowadzenia gadżetów erotycznych do wspólnych  igraszek, ich współżycie zyskało nową, lepszą jakość.

 

Rozdział 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.