Kulki gejszy – 7 powodów, dlaczego powinnaś je mieć

Spośród wszystkich gadżetów erotycznych największą popularnością w ostatnim czasie wcale nie cieszą się wibratory czy inne zaawansowane zabawki, ale kulki waginalne, nazywane również kulkami gejszy. Skąd taka ich popularność i dlaczego powinnaś mieć je zawsze pod ręką?

Choć kulki gejszy są dziś prawdziwym odkryciem i hitem sprzedażowym w sklepach z akcesoriami erotycznymi, w rzeczywistości nie są wymysłem naszych czasów i producentów seksualnych gadżetów.

More...

Znane były już w starożytności i w czasach późniejszych. Kiedyś faktycznie stosowały je japońskie gejsze, które przygotowywały się do bycia jak najlepszymi kochankami. Także dziś stosowanie kulek waginalnych może sprawić, że staniesz się kochanką doskonałą, a Twój partner nie będzie mógł się Tobie oprzeć.

Kobiety, które kulki waginalne stosują regularnie zapewniają, że to jeden z najlepszych sposobów do lepszych doznań w łóżku i intensywnego orgazmu. Choć inne gadżety erotyczne na jedne panie działają mocno, a na inne nie za bardzo, w przypadku kulek gejszy zadowolenie jest niemal stuprocentowe. Co w tych niewielkich kulkach jest tak niezwykłego, że dostarczają aż tak wielu doznań? Poznaj ich największe zalety, a na pewno już wkrótce staną się jedną z Twoich ulubionych erotycznych zabawek.

Urozmaicają grę wstępną

Kulki waginalne składają się z jednego silikonowego jajeczka lub z dwóch takich samych silikonowych jajeczek, w których znajdują się mniejsze i cięższe. Po umieszczeniu ich w pochwie i przy każdym ruchu zaczynają one delikatnie wibrować i stymulować Twoje najwrażliwsze miejca. Szybko zaczniesz odczuwać narastające podniecenie i chęć na bardziej zaawansowane seksualne zabawy. Kulki możesz zaaplikować sobie samodzielnie lub może to zrobić Twój partner, co dostarczy dodatkowych bodźców zmysłowych i z pewnością silnie Cię podnieci. Taka gra wstępna to idealny początek do wyjątkowo upojnej nocy.

Możesz ich używać z partnerem lub bez niego

Kulki waginalne działają podniecająco poprzez wibracje, nie są one jednak tak mocne i intensywne, jakich dostarczają klasyczne wibratory. Wibracje kulek są naturalne, nie mają pochodzenia elektrycznego. Można je stosować jako erotyczny gadżet, który z pewnością podgrzeje temperaturę w sypialni i zachęci do dalszych pieszczot. Można je też bez problemu stosować jako element zabaw solo. Na pewno Cię pobudzą i sprawią, że będziesz chciała doprowadzić się do najwyższej rozkoszy z użyciem palców czy wibratora. Kulki gejszy to wspaniały wstęp, który zadziała podniecająco przed dalszą zabawą, prowadzącą do najwyższej rozkoszy.

Doskonałe jako gadżet dla początkujących

Jeżeli zastanawiasz się nad urozmaiceniem swojego życia seksualnego, ale nie masz jeszcze doświadczenia w zabawkach erotycznych, kulki waginalne będą doskonałym rozwiązaniem. Świetnie sprawdzają się w przypadku osób początkujących, bo ich działanie jest delikatne i bardzo łagodne. Można nawet zacząć od zabaw pojedynczą kulką, a dopiero później, gdy się przyzwyczaisz do tego rodzaju doznań, możesz wybrać kulki podwójne.

Dostępne są różne rozmiary

Kulki waginalne dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu coś dla siebie znajdą zarówno panie początkujące w tego rodzaju zabaw, jak i amatorki bardziej zaawansowanych seksualnych igraszek. Im kulki będą większe, tym lepiej wypełnią pochwę, a ich wibracje będą bardziej odczuwalne.

Większość gadżetów erotycznych ma na celu przede wszystkim dostarczanie różnego typu doznań czy erotycznych podniet i rozkoszy. W przypadku kulek waginalnych jest inaczej – działają one nie tylko stymulująco, ale również terapeutycznie. Są szczególnie polecane paniom dojrzałym, kobietom po porodach, które przestały odczuwać satysfakcję z seksu, gdyż mięśnie ich pochwy są rozluźnione i mało elastyczne.

Stosowanie kulek waginalnych pozwala na wzmocnienie mięśni dna miednicy, które mają bardzo duży wpływ na odczuwanie satysfakcji seksualnej. Im są bardziej wyćwiczone, tym mocniejsze i bardziej spektakularne będą orgazmy, a satysfakcja nieziemska. A kulki gejszy są idealne do ćwiczeń – po wsunięciu ich do pochwy koniecznie trzeba zaciskać systematycznie mięśnie, by nie wypadły. Oczywiście, efekty nie będą odczuwalne od razu – lepsze doznania poczujesz po kilku tygodniach regularnego stosowania kulek waginalnych. Jeżeli dopiero zaczynasz ich używać, stosuj je maksymalnie przez godzinę lub dwie dziennie, a następnie z każdym dniem wydłużaj czas, gdy masz je w sobie.

Działają na obojga partnerów

Dobroczynne działanie kulek gejszy odczujesz nie tylko Ty, ale również Twój partner. Może nie od razu, ale po pewnym czasie ich stosowania zaczniesz w seksie panować nad swoimi reakcjami oraz nad mięśniami, co zdecydowanie poprawi jakość Waszego życia erotycznego. Regularne stosowanie kulek wzmacnia mięśnie dna miednicy, które Tobie pozwolą osiągać mocniejsze orgazmy, ale również będą odpowiednio silniej zaciskać się na penisie Twojego partnera, co z pewnością dostarczy mu niezapomnianych wrażeń.

Możesz je nosić na co dzień

To kolejna rzecz, która odróżnia kulki waginalne od większości erotycznych gadżetów. Możesz je mieć w sobie nawet podczas całkiem nieseksualnych sytuacji – na przykład podczas robienia zakupów, siedzenia w pracy czy spaceru po mieście. Obecność kulek gejszy jest niezauważalna dla nikogo oprócz Ciebie, a można dzięki temu ćwiczyć mięśnie Kegla praktycznie wszędzie. Co więcej, delikatne wibracje kulek sprawią, że przez cały czas będziesz odczuwała podniecenie i myślała o seksie. A taki narastający w ciągu dnia apetyt z pewnością zaprocentuje wieczorem w sypialni.

Są bezpieczne dla zdrowia

Kulki waginalne wykonane są najczęściej z wysokiej jakości silikonu medycznego, który zapewnia całkowite bezpieczeństwo stosowania. Są gładkie, nie powodują żadnych otarć i podrażnień. Łatwo jest utrzymać je w czystości i nie powodują żadnych skutków ubocznych. Jedyne skutki ich działania to lepsze życie seksualne, o które warto zawalczyć bez względu na to, w jakim jesteś wieku.

Dodaj komentarz

avatar