Menu

Wibrator króliczek z ruchomą główką – recenzja ekspertki

Wibrator króliczek z ruchomą główką to typowy przedstawiciel zabawek do jednoczesnego pobudzania punktu G i łechtaczki.

Znalazłam go w sklepie Intymnyshop.plCena jest przystępna, postanowiłam więc sprawdzić, jak jego jakość ma się do podobnych wibratorów o dużo wyższych cenach.

Zacznijmy od samych zakupów. Produkt jest opisany bardzo szczegółowo, co już na wstępie jest dużym plusem. Zamiast typowych zapewnień o “nieziemskiej rozkoszy”, znajdziemy tu garść przydatnych informacji i konkretnych faktów.

Oprócz tego, na stronie jest zamieszczony poradnik, jak zacząć swoją przygodę z wibratorami w ogóle – bardzo przydatny dla początkujących.

wibrator króliczek

Jak wspomniałam, cena jest bardzo konkurencyjna. Cena przesyłki zależy od rodzaju dostawy, jaki wybierzemy. Ja wybrałam opcję paczkomatu.

Sam proces zakupów przebiega intuicyjnie, po zakupie otrzymałam maila od firmy kurierskiej oraz maila ze sklepu z potwierdzeniem zakupu.

Wibrator króliczek z ruchomą główką – recenzja ekspertki
Oceń ten artykuł

Rozdział 10

Przesyłka

Wysyłka dość szybka, już na trzeci dzień produkt był w paczkomacie i czekał na odbiór.

Paczka opakowana w dyskretny sposób. Nie znajdziemy na niej nic, co wskazywałoby na zakup akcesoriów intymnych.

 

Wygląda tak:

 

A tak po odpakowaniu:

Rozdział 0

Zawartość przesyłki

Do wibratora dołączono lubrykant (całkiem dobrej marki) oraz baterie – duży plus na wstępie. Wiele sklepów nie dołącza baterii, więc mając już w rękach zabawkę, musimy jeszcze udać się po nie do sklepu.

Zawartość przesyłki:

Lubrykant, dodany jako gratis, to bardzo miły gest ze strony sklepu. Nie jest to popularny zwyczaj przy tego typu zakupach.

Kolejny plus na rzecz Intymnyshop to dołączenie do przesyłki poradnika, jak korzystać z wibratora. Jeśli to twoja pierwsza zabawka, to przyda się napewno.

Oprócz typowych informacji technicznych, opisano sposoby używania zabawki, a nawet pomysły na bardziej zaawansowane igraszki z wibratorem w roli głównej. Dla początkujących idealna sprawa.

Rozdział 0

Pierwsze wrażenie

Sam wibrator ma kształt i wielkość typową dla tego typu zabawek. Wygląda solidnie i tak jak powinien. Kolor głębokiego różu jest całkiem przyjemny dla oka.

Ruchome części są wykonane z silikonu, a rączka z plastiku z wbudowanymi przyciskami do obsługi i miejscem na baterie.

Wibrator w folii zabezpieczającej i w opakowaniu:

Baterie zakłada się łatwo, zakrętkę osłaniającą miejsce na baterie zakręca się i odkręca lekko. To ważne, bo w niektórych zabawkach jest z tym problem.

Przyciski działają miękko, po włączeniu podświetlają się na czerwono – przydatna funkcja przy używaniu w ciemności.

Wibrator ma 7 trybów pracy. Oferuje wibracje od mocnych po delikatne, oprócz tego, w niektórych trybach są wibracje rytmiczne, przerywane i pulsacyjne.

Spore urozmaicenie, bardzo na plus.

 

 • Pieści w środku i na zewnątrz jednocześnie
 • Łatwy w obsłudze
 • Wykonany z silikonu medycznego
 • Gładką powierzchnia i jest tolerowany przez każdy rodzaj skóry
 • Ładny wygląd typu króliczek
 • Wodoodporny

Wibrator z ruchomą główką

Wibrator z ruchomą główką

Wibrator typu króliczek do jednoczesnego pobudzania punktu G i łechtaczki.

Wyposażony w 7 trybów wibracji.

Wykonany z silikonu medycznego.

Do wibratora dołączone są baterie i lubrykant.

Zalety

 • Pieści w środku i na zewnątrz jednocześnie
 • Łatwy w obsłudze
 • Wykonany z silikonu medycznego
 • Gładką powierzchnia i jest tolerowany przez każdy rodzaj skóry
 • Ładny wygląd typu króliczek
 • Wodoodporny

Wady

 • Zasilany na baterie, nie akumulator (jednak akumulatorowe zaczynają się od 500 zł)
 • Rączka lekko drży podczas używania (ciężko o wibrator, którego rączka nie drży w ogóle)
wygląd
wibracje
cena
materiał
lubrykant

Rozdział 1

Po włączeniu

Przetestowałam zabawkę przez przykładanie do wierzchu dłoni. Najpierw wyłączoną.

Jest miła w dotyku, bardzo gładka i wręcz śliska, co powoduje, że większość osób będzie mogła jej używać bez lubrykantu.

Część silikonowa lekko się ugina, ale nie jest miękka. Odpowiednio twarda, by dawała nacisk, ale elastyczna, by się dopasować do ciała,  czyli tak, jak powinno być.

Po włączeniu najpierw sprawdziłam główkę do pobudzania punktu G. Nie jest wibrująca, tylko raczej masująca. W środku poruszają się elementy, które mają za zadanie rytmicznie naciskać na ten punkt. Wyraźnie czuć to na dłoni.

Część dolna do pobudzania łechtaczki jest elementem wibrującym. Silne wibracje mogą być nieco za mocne dla kobiet o wrażliwych łechtaczkach, ale póki co, to tylko wrażenie z przykładania do dłoni.

W każdym razie nie podrażnia skóry na dłoni, ani nie łaskocze, na co często skarżą się użytkowniczki.

Sprawdzę również, jak spisuje się się końcówka do pobudzania łechtaczki. Nie ma kształtu typowego króliczka, ale jest zakończona jedną owalną wypustką.

Wibrator pewnie leży w dłoni, dopasowuje się do niej, jest ergonomiczny. Nie ma obawy, że wypadnie z niej podczas używania.

Przyciskami manipuluje się wygodnie, bez problemu można wciskać je kciukiem, kiedy wibrator jest skierowany w  stronę miejsc intymnych.

Rozdział 0

Lubrykant

Mimo, że wibratora można używać bez lubrykantu, sprawdziłam, jak się na nim utrzymuje. Jest całkiem ok, choć troszkę za bardzo spływa i zostawia na ręce lepką powłokę.

 

Rozdział 0

Dźwięk

Jeśli chodzi o dźwięk, to jest typowy dla takich zabawek. Stosunkowo cichy, podobny do dźwięku szczoteczki do zębów czy wibrującego telefonu. Choć nazwanie go totalnie bezgłośnym jest lekkim nadużyciem ze strony producenta, to jak na wibrator jest w porządku.

 

Rozdział 0

Wibracje

Największa zaletą tego wibratora jest to, że obie główki poruszają się niezależnie od siebie. Zabawka posiada 7 trybów pracy i w każdym z nich główki poruszają się w inny sposób. Można znaleźć swój ulubiony sposób wibracji, lub zmieniać podczas używania. Fajna sprawa.

Niestety podczas wibracji dość mocno drży element trzymany w ręce. Nie jest to duża wada, ciężko tego uniknąć w wibratorach i rzadko zdarza się całkowicie niewibrująca rączka nawet w zabawkach z górnej półki.

Rozdział 0

Miejsca intymne

Kontakt zabawki z miejscami intymnymi jest w porządku. Gładko przesuwa się po skórze, nie “zahacza” o skórę, przesuwa się płynnie.

Jest dobrze wyprofilowany, trafia w punkt G i łechtaczkę, czyli tak, jak obiecuje producent. Większa masująca końcówka spełnia swoją rolę bardzo dobrze.

Końcówka do stymulacji łechtaczki też jest w porządku, choć jej wibrację mogą być nieco za mocne dla bardzo wrażliwych pań. Typowy króliczek swoimi uszami trafia w okolice łechtaczki, a w tym przypadku łechtaczka jest pobudzana bezpośrednio, do czego trzeba się przyzwyczaić i na samym początku mogą to być zbyt intensywne pieszczoty.

 Jednak panie, które już są przyzwyczajone do doznań płynących z wibratora, będą zadowolone.

Rozdział 0

Wodoodporność

Wibrator jest wodoodporny. Mogłoby być to bardziej podkreślone, bo łatwo przeoczyć symbol umieszczony na białym tle na dole zabawki. Ale faktycznie jest zupełnie szczelny, podczas mycia go pod bieżącą wodą, nic złego się z nim nie stało.

Rozdział 0

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę niską cenę, zabawka jest godna polecenia. Ma wszystkie cechy, które obiecał producent. Ładny wygląd, ergonomiczny kształt, dobrej jakości materiał.

 • Intuicyjność: trafia tam gdzie powinien
 • Duży plus za dołączenie lubrykantu.
 • Dobra zabawka dla pań, które cenią stymulację punktu G.
 • Zaletą są dwie główki pracujące niezależnie od siebie.
 • Mały minus za spływający lubrykant i drżącą rączkę.
 • Może być za silny dla pań o bardzo wrażliwych genitaliach.

Werdykt

Polecam ten wibrator. Szczególnie sprawdzi się u pań rozpoczynających przygodę z zabawkami erotycznymi, jego używanie nie wymaga wprawy, bo sam trafia w odpowiednie miejsca.

Dodaj komentarz

avatar